Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Biwak w Olsztynie! Odwiedziła nas rzeszowska ekipa dziennikarska

Do Olsztyna zawitała rzeszowska ekipa dziennikarska, która przyjechała do nas specjalnym kamperem, aby wspólnie z Radiem Olsztyn zaprosić na „Radio Biwak”.

Na naszych słuchaczy czekaliśmy na olsztyńskim starym mieście. Dziennikarze obu rozgłośni prowadzili program na żywo. Za nami Muzyczny Pojedynek Antenowy „Frąckowiak kontra Chowaniec”. Do  godz. 12.00 trwała specjalna audycja „Radio Biwak”. Radiowcy z Olsztyna i Rzeszowa opowiadali o ciekawych, wartych zobaczenia miejscach na Podkarpaciu oraz na Warmii i Mazurach. O godz. 19.10 zapraszamy do wysłuchania wspólnej wieczornej audycji pod nazwą „Kulturalny Rzeszów, kulturalny Olsztyn”.

A jeśli zastanawiacie się skąd pomysł na „Radio Biwak” to spieszymy z wyjaśnieniami. Radio Rzeszów w 2021 roku obchodzi jubileusz 70. urodzin. Z tej okazji radiowcy z Podkarpacia przygotowali specjalną edycję letniej audycji „Radio Biwak”, która z kolei obchodzi jubileusz 30-lecia na antenie. Audycja od lat promuje ciekawe miejsca Podkarpacia, w tym roku jednak „Radio Biwak” wyruszyło w Polskę. Rzeszowska ekipa dziennikarska wsiadła do specjalnie przygotowanego kampera i przez całe wakacje będzie przemierzać nasz kraj odkrywając piękno poszczególnych regionów.

Do usłyszenia 🙂

 

Autor: I. Szpakowska
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Podkarpacie, radio biwak
Przeciętne wynagrodzenie na Warmii i Mazurach o 600 złotych mniejsze niż średnia krajowa

GUS podał, że płace w styczniu wyniosły średnio w Polsce 4 tysiące 588 złotych i 58 groszy. Na Warmii i Mazurach to niecałe 4 tysiące. Podobne...

Zamknij
RadioOlsztynTV