Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pukamy do drzwi w Do Zobaczenia

Fot. Mat. prasowe

Dziś w Do Zobaczenia mieszanka terroryzmu, końca świata, apokalipsy i rasowych podziałów.

„My i wy” pod lepszym oryginalnym tytułem „You People” to naszpikowana gwiazdami (Eddie Murphy, Jonah Hill, Julia Louis- Dreyfus, David Duchovny) instagramowo-satyryczna wersja „Zgadnij, kto przyjdzie na obiad”. Zabawna czy jednak nie dostarcza tego, co obiecuje?

Wiemy, kto przyszedł na apokaliptyczny obiad do domku w środku lasu,”Pukając do drzwi”. M. Night Shyamalan o biblijnych plagach w tęczowym sosie. Na VOD „Listopad”, w którym Jean Dujardin szuka terrorystów odpowiedzialnych za zamachy we Francji w 2015 roku.

A jak walczą z terroryzmem Żydzi w „Faudzie”? Czwarty sezon genialnego i kontrowersyjnego izraelskiego serialu już na Netflix.

My nie mówimy do siebie „wy” i tylko czasami się terroryzujemy na antenie, ale do waszych radioodbiorników pukamy pokornie przez cały rok. Od listopada do listopada jesteśmy dla Was na antenie.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło i Łukasza Adamskiego

00:00 / 00:00

Autor: Ł. Adamski
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w film, do zobaczenia
11 nominacji do Orłów dla kręconego na Warmii i Mazurach filmu „IO”

Pominięty w werdykcie jury konkursu głównego 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, nominowany do Oscara "IO" Jerzego Skolimowskiego został w środę liderem nominacji do 25....

Zamknij
RadioOlsztynTV