Złoty lin pojedzie do Szczytna

Szczytno miastem wędkarzy! Reprezentanci miasta zajęli pierwsze i drugie miejsce w zawodach wędkarskich w Pasymiu.

„Puchar złotego lina” zdobył Marek Zieliński, który złowił prawie 3 kilogramy ryb. Drugie miejsce zajął Michał Biernacki, a trzecie Piotr Michalski z Olsztyna.

Pasymskie Zimowe Wędkowanie to cykliczna impreza organizowana na jeziorze Kalwa. W tym roku w zawodach wzięło udział ponad 40 zawodników z całej Polski.

Zawodnicy łowili ryby dowolną metodą, jedną wędką o długości co najmniej 30 centymetrów.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Juniorki KKS-u na końcu stawki w MP

Za nami turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorek Starszych w koszykówce. Turniej, w którym - niestety bez powodzenia - startował również olsztyński KKS. Olsztynianki nie wygrały żadnego...