Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przygotowania drużyn z Warmii i Mazur do nowego sezonu piłkarskiego drugiej ligi

Fot. zksolimpia.pl

Drugoligowa Olimpia przegrała pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do rundy jesiennej. Przygotowania do nowego sezonu ruszyły także w Sokole Ostróda.

Elblążanie ulegli 1:5 pierwszoligowej Arce Gdynia. Jedyną bramkę dla żółto-biało-niebieskich zdobył Mateusz Węsierski, znany dawniej z występów w rezerwach Arki Gdynia. Spotkanie ocenił nowy trener elblążan Tomasz Grzegorczyk.

Może kibice spodziewali się więcej, ale przy takiej przebudowie zespołu (…) i ja, który jestem od środy to był przegląd wojsk (…) Nie wszyscy pokazali się z dobrej strony (…) Potrzebnych jest kilka wzmocnień (…)

00:00 / 00:00

Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli również piłkarze innego drugoligowca z regionu – Sokoła Ostróda. Jak mówi trener mazurskiej drużyny Jarosław Kotas, na razie nie zaplanowano sparingów, bo kadra jest bardzo ograniczona.

Nie będziemy się oszukiwać, bo wiadomo, że 2 + 2 jest 4 (…) Będziemy się spotykać z chłopakami z okolicy, czy się nadają do drugiej ligi. Chcę dać im szansę, ale poprzeczka będzie wysoko zawieszona.

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, piłka nożna, Olimpia Elbląg
Kolejny transfer w pierwszoligowym Stomilu Olsztyn

Szeregi Dumy Warmii zasilił pomocnik Merveille Fundambu. Pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga pomocnik trenował od kilku dni ze Stomilem. Swoją karierę zaczynał w kongijskich klubach. W...

Zamknij
RadioOlsztynTV