Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przez ponad 10 lat znęcał się nad żoną. 43-latek usłyszał zarzut

Piscy policjanci zatrzymali 43-latka, który znęcał się nad żoną od ponad…10 lat. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 2 miesiące.

Mówi nadkomisarz Anna Szypczyńska – oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu:

Nietrzeźwy mąż wszczął awanturę, w trakcie której wyzywał żonę. Do tego bił ją, popychał, dusił oraz rzucał w nią różnymi przedmiotami. Ostatnim razem zebrał jej kluczyki od samochodu oraz telefon uniemożliwiając wezwanie pomocy. Sprawca przemocy usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad żoną. Objęty został policyjnym dozorem.

43-letni mieszkaniec Pisza miał orzeczony wcześniej zakaz kontaktowania się z żoną, zbliżania się do niej oraz niezwłocznego opuszczenia mieszkania:

Mężczyzna nie zastosował się do orzeczonych zakazów. Kontaktował się z pokrzywdzoną oraz przychodził do mieszkania, które miał opuścić. Ponadto dopuścił się popełnienia kolejnego przestępstwa polegającego na uporczywym nękaniu 28-letniej córki. Wysyłał jej wiadomości tekstowe o różnych porach oraz uporczywie dzwonił do niej. Próbował też osobiście nawiązać z nią kontakt i wejść do mieszkania.

43-latek podejrzany jest teraz o znęcanie się nad żoną i nękanie córki. Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat więzienia.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pobicie, areszt, żona, zarzut, znęcanie się
W mieszkaniu trzymał filmy i zdjęcia dzieci. Policja zatrzymała 52-letniego mieszkańca Olsztyna

Olsztyńscy policjanci zajmujący się walką z cyberprzestępczością zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i rozpowszechnianie materiałów o charakterze pedofilskim. 52-letni mieszkaniec stolicy Warmii i Mazur miał w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV