Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przerażające odkrycie w Iławie! Znaleziono martwe noworodki!

Blok w Iławie, w którym doszło do tragedii

Jak powiedziała Polskiemu Radiu Olsztyn młodszy aspirant Joanna Kwiatkowska z komendy policji w Iławie, ciało kobiety i zwłoki bliźniąt zabezpieczono do badań, które mają wyjaśnić przyczynę śmierci.

Oficer dyżurny iławskiej policji w czwartek (12 stycznia) został poinformowany o tym, że w stanie krytycznym do szpitala trafiła 35-letnia kobieta. Ustalili też, że mieszkanka Iławy mogła niedawno urodzić dziecko. Na balkonie jej mieszkania znaleziono dwa martwe noworodki. Dziś rano (13 stycznia) kobieta zmarła w szpitalu.

00:00 / 00:00

Okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Makabryczne odkrycie prokuratura wstępnie zakwalifikowała jako dzieciobójstwo. Prokurator rejonowy w Iławie Jan Wierzbicki powiedział Polskiemu Radiu Olsztyn, że zebrany w sprawie materiał dowodowy może wskazywać na umyślne zabicie dzieci.

Wiadomo, że 35-letnia kobieta samotnie wychowywała piątkę dzieci w wieku 3,4,7,14 i 15 lat, które zostały przekazane pod opiekę babci. Rodzinie zostało udzielone wsparcie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

 

(grab/ls/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, Iława, dzieciobójstwo, noworodki, 35-latka
Za kilka godzin luksusu może iść do więzienia

Policjanci z Lubawy zatrzymali 31-latka, który kilka godzin wcześniej ukradł Mercedesa w Niemczech. Za chwilę przyjemności z jazdy luksusowym autem mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet...

Zamknij
RadioOlsztynTV