Przegrana Rosia Pisz po dobrym meczu. Zdecydowała trzecia kwarta

Koszykarze drugoligowego Rosia Pisz nie odpuszczają rywalom, choć na razie szanse na utrzymanie w rozgrywkach stale maleją.

Beniaminek zagrał znakomity mecz przeciwko Turowi Bielsk Podlaski, ale 3. zespół w tabeli ostatecznie zwyciężył w Piszu 84:67.

Trener Rosia – Roman Skrzecz widzi jednak więcej plusów, niż minusów po tym spotkaniu:

Popełniamy błędy, ale myślę, że ten mecz był najlepszy. Na zwycięstwa trzeba jeszcze poczekać, mam nadzieję, że one przyjdą. Najważniejsze, żebyśmy grali z meczu na mecz coraz lepiej. I wówczas będzie łatwiej wygrywać.

00:00 / 00:00

Jan Świtaj – zdobywca 3 punktów dla Rosia – także uważa, że to było dobre spotkanie w wykonaniu jego drużyny:

Od początku spisywano nas na straty, ale pierwsza połowa pokazała, że potrafimy walczyć nawet z mocniejszymi od siebie. Trafialiśmy rzuty, w obronie dobrze pracowaliśmy. Niestety, wejście w trzecią kwartę nie poszło po naszej myśli.

Roś po 20 kolejkach, zajmuje 13. miejsce w tabeli drugiej ligi na 15 drużyn.

Autor: M. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

Więcej w koszykówka
Huragan przerwał znakomitą serię koszykarek KKS-u

W I lidze koszykarek KKS Olsztyn przegrał z Huraganem Wołomin 83:88. Zajmujący miejsce w drugiej połowie tabeli Huragan okazał się bardzo skuteczny w rzutach wolnych -...