Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Przedsiębiorcy chętnie szukają pracowników na portalu Radia Olsztyn

Instruktor tańca, mechanik samochodowy, a może pomoc kuchenna? – portal Praca Radia Olsztyn pełen jest nowych ogłoszeń. Jest już na nim prawie 300 ogłoszeń z całego województwa warmińsko-mazurskiego.

W połowie kwietnia Radio Olsztyn uruchomiło portal praca.radioolsztyn.pl. Pracodawcy mogą tam sami zamieszczać swoje ogłoszenia lub przesyłać je do radia tak, jak zrobił to Krzysztof Krasowski z olsztyńskiego Unimaszu.

To jest dodatkowa, gratisowa informacja na lokalnym rynku. Same plusy – poszukujemy ludzi, a radio jest lokalne. Dzięki temu możemy szukać potencjalnych pracowników na terenie naszego województwa.

00:00 / 00:00

Wszystkie ogłoszenia są weryfikowane przed publikacją.

Portal jest bezpłatny zarówno dla pracodawców, jak i poszukujących zatrudnienia. Ma charakter regionalny, a ogłoszeń możemy wyszukiwać z podziałem na różne kategorie np. według powiatów.

Jest to też jedyny dwujęzyczny portal poświęcony pracy, bo wszystkie ogłoszenia są tłumaczone na język ukraiński – zajmuje się tym Hanna Wasilewska, dziennikarka redakcji ukraińskiej Radia Olsztyn.

Nazwa zawodów, wymagania – wszystko to jest w tych ogłoszeniach, które wrzucamy codziennie. Jest to ok. 30 ogłoszeń od pracodawców każdego dnia. Jest sporo ofert pracy w województwie i nie chodzi tylko o Olsztyn. Są to ogłoszenia różnego rodzaju – to praca dla kucharzy, praca w hotelach. Są to też oferty pracy stałej, jak i sezonowej.

00:00 / 00:00

Adres naszego portalu to praca.radioolsztyn.pl.

Autor: A. Skrago
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w praca, Radio Olsztyn, przedsiębiorcy, pracodawcy
Znamy najnowsze dane dotyczące bezrobocia. Jaka sytuacja w regionie?

Województwo warmińsko-mazurskie w pierwszym kwartale tego roku miało najwięcej bezrobotnych w kraju. Stopa bezrobocia w Warmińsko-Mazurskiem wynosiła 8,6 procent. Najmniej osób bez pracy pozostaje w stolicy...

Zamknij
RadioOlsztynTV