Przed meczem Polska-Szwecja
W czerwcu reprezentacja Polski piłkarek ręcznych rozegra dwumecz w play-off o awans do mistrzostw świata ze Szwecją.
Duński trener polskiej reprezentacji Kim Rasmussen zapowiada, że na Szwedki należycie przygotuje drużynę. W planach zgrupowanie 23 maja, trzy dni później mecz towarzyski z Niemkami, który będzie ostatnim sprawdzianem przed spotkaniami z reprezentacją Trzech Koron.
Rewanżowy pojedynek Polki rozegrają w hali Centrum Sportu i Biznesu w Elblągu 8 czerwca o godzinie 17:00.
O przygotowaniach do tego wydarzenia, biletach i możliwości ich nabycia informuje Andrzej Bugajny, dyrektor CSiB, gospodarz obiektu. (ami/łw)























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



