Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Prokuratura zajmie się 29-latkiem, który potrącił kobietę i bliźnięta. Policja przekazała materiał dowodowy

Fot. policja

Policja w Szczytnie przekazała dziś prokuraturze materiał dowodowy zebrany w sprawie sobotniego wypadku, w którym ciężko ranne zostały półtoraroczne bliźnięta.

O wynikach policyjnego śledztwa mówi sierżant Izabela Cyganiuk rzeczniczka Komendy Powiatowej w Szczytnie:

Szczycieńscy funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego mieszkańca Szczytna, kierowcę Forda Mustanga. Mężczyzna w chwili zdarzenia był trzeźwy. Zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. Policjanci całą sobotę kompletowali materiał dowodowy oraz czekali na wyniki analizy badań. Dziś materiał został przekazany w całości do prokuratury rejonowej w Szczytnie, która zadecyduje, co dalej z 29-letnim kierującym.

00:00 / 00:00

Z policyjnego śledztwa wynika, że kierowca jadący z nadmierną prędkością uderzył w 54-letnią kobietę – babcię dzieci, która prowadziła wózek z bliźniętami. Babcia dzieci była już na chodniku, kiedy została potrącona przez auto. Ona sama odniosła niegroźne obrażenia, ciężko ranne zostały natomiast bliźnięta, które trafiły do szpitala w Olsztynie.

 

Autor: J. Golon
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prokuratura, wypadek, policja, babcia, szczytno, potrącenie, uwaga, pilne, bliźnięta
Zakończyła się akcja gaszenia pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym. Pomagali m.in. strażacy z Warmii i Mazur

Prokuratura Okręgowa Białymstoku będzie prowadzić śledztwo w sprawie pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym. Wpłynęły już do niej materiały od policji - poinformował w niedzielę PAP zastępca...

Zamknij
RadioOlsztynTV