Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Profilaktyka zdrowia zwierząt

Na czym polega profilaktyka zdrowia zwierząt? Jakich zasad powinni przestrzegać opiekunowie czworonogów? Jakie symptomy świadczą o tym, że z naszym pupilem dzieje się coś niedobrego?

Na te i inne pytania w audycji „Cztery łapy” odpowiedziała Sylwia Lew-Kojrys z Weterynaryjnego Centrum Zdrowia „Lew” w Olsztynie. Zapraszamy do wysłuchania programu:

00:00 / 00:00

Dziś polecamy do adopcji Turkusa – piękne imię, piękny pies i… smutna historia. Dlaczego Turkus stał się bezdomny? Może miał być malutki, a może jednak miał być bardzo duży i też nie wyszło…? Tak czy inaczej jest, żyje i czeka w schronisku na dom.

Turkus ma ok 4-5 lat. Jest wesołym, pozytywnym i przyjaźnie nastawionym do człowieka psiakiem. Raczej nie mieszkał w domu i może wymagać nauki czystości. Turkus zapoznaje się ze schroniskowymi psiakami, ale jeszcze trzyma się na bezpieczną odległość. Pies jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany i gotowy do adopcji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani adopcją prosimy dzwonić pod numer 606507829. Pies przebywa w Schronisku dla Zwierząt w Tomarynach.

Autor: M. Szczygło
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, bezdomne zwierzęta
Znęcali się nad zwierzętami. Sąd wydał dwa wyroki bezwzględnego więzienia

Sąd Rejonowy w Elblągu wydał dwa wyroki bezwzględnego więzienia dla mężczyzn, którzy znęcali się nad zwierzętami. Jedna dotyczy wydarzeń z roku 2018, druga z 2019. Sprawcy...

Zamknij
RadioOlsztynTV