Próbował wnieść na stadion materiały pirotechniczne
Podczas wczorajszego (24.10.) meczu między Olimpią Elbląg a Sokołem Ostróda, 22-letni mężczyzna wspólnie z 15-letnią znajomą próbowali przerzucić przez płot na teren stadionu race oraz petardy.
Dzięki szybkiej reakcji policjantów oboje zostali zatrzymani i odpowiedzą za naruszenie Ustawy o imprezach masowych.
15-latka trafiła pod opiekę rodziców i odpowie za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym. Natomiast 22-letni mieszkaniec Elbląga został przewieziony do policyjnego aresztu i będzie tłumaczyć się przed sądem karnym. Grozi mu do 5 lat więzienia.
(mkloda/gol/as)








![Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)












