Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prestiżowa wygrana w Chorzowie i imponujący rekord życiowy Konrada Bukowieckiego. Co po jego triumfie powiedział słynny Tom Walsh?

Fot. Paweł Skraba

Kulomiot AZS-u UWM Olsztyn Konrad Bukowiecki – sygnalizuje wysoką formę przed mistrzostwami świata. Podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie dwukrotnie pokonał granicę 22 metrów, w najdalszej serii uzyskując 22,25 m.

To jego nowy rekord życiowy. Podczas spotkania z marszałkiem województwa warmińsko – mazurskiego Gustawem Markiem Brzezinem, pytaliśmy go, co powiedział mu słynny Nowozelandczyk Tom Walsh, kiedy wiedział, że z Konradem w Chorzowie nie wygra.

00:00 / 00:00

Tymczasem już za kilka dni Konrad, razem z tatą i trenerem w jednej osobie Ireneuszem Bukowieckim – lecą do Turcji, gdzie będą szlifować formę na Mistrzostwa Świata w Katarze. Warunki będą optymalne – mówi szkoleniowiec.

00:00 / 00:00

Dłuższe rozmowy z Konradem i Ireneuszem Bukowieckimi w niedzielnym Magazynie Sportowym Radia Olsztyn.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Konrad Bukowiecki, pchnięcie kulą
Fenomenalna forma Konrada Bukowieckiego. Kulomiot dwukrotnie pobił własny rekord

Rewelacyjny, a nawet sensacyjny występ Konrada Bukowieckiego na Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie. Kulomiot AZS-u UWM Olsztyn kolejny raz pobił rekord życiowy i to dwukrotnie. Najpierw...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV