Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Prawie wszyscy uczestnicy wypadku w Maszewach byli nietrzeźwi


Uczestnicy wypadku w miejscowości Maszewy w powiecie bartoszyckim zostali zatrzymani w policyjnych celach do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Wypadek, w którym niegroźnie ranni zostali kobieta i czterech mężczyzn, wydarzył się w sobotę.

Według wstępnych ustaleń, kierowca wchodząc w zakręt stracił panowanie nad autem, po czym pojazd dachował. Jedną z osób z wnętrza rozbitego pojazdu musieli uwalniać strażacy. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala, po czym wypisani z lecznicy.

Przeprowadzone badania laboratoryjne wykazały jednak coś niepokojącego – powiedział Radiu Olsztyn Tomasz Markowski z warmińsko-mazurskiej policji.

Przeprowadzone badania potwierdziły, że cztery z pięciu osób, które jechały samochodem były pod wpływem alkoholu. Czekamy na wyniki badań, które potwierdzą, czy osoby te były też pod wpływem innych środków odurzających. Wszyscy opuścili szpitale i zostali zatrzymani w policyjnych celach. Trwają przesłuchania.

Policyjne śledztwo ustali, kto prowadził auto.

Groźny wypadek na trasie Bartoszyce-Kętrzyn. Są poszkodowani

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, pijany, sledztwo, alkohol, zatrzymanie, wypadek drogowy, nietrzeźwość, powiat bartoszycki
Jedna osoba ranna w zderzeniu dwóch aut na DK16

Jedna osoba została ranna po zderzeniu dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej numer 16 w okolicach Zawad Małych, między Ostródą a Olsztynem. Ze wstępnych ustaleń wynika,...

Zamknij
RadioOlsztynTV