Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prawa zwierząt w XXI wieku

Fot. Przemysław Getka

W ostatniej audycji pt. Cztery Łapy postanowiliśmy zająć się tematem przestrzegania praw zwierząt w XXI wieku. Nasze studio odwiedziła w tym celu Ewelina Pierzchała – inspektor OTOZ Animals w Olsztynie.

Ewelina Pierzchała od wielu lat uczestniczy w interwencjach mających na celu ratowanie dobrostanu i życia naszych braci mniejszych. Postanowiliśmy dowiedzieć się jak wygląda sytuacja czworonogów i czy są przestrzegane ich prawa. Zastanawialiśmy się także jak postępować, by zwierzętom żyło się coraz lepiej.

Monika Szczygło zaprasza do wysłuchania audycji Cztery Łapy

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Dziś polecamy do adopcji kotkę Albę i kota Olafa, które zabrane zostały, tydzień temu, z bardzo trudnych warunków. Alba ma około 3 miesięcy, Olaf około 4 miesięcy. Do tej pory nie miały zbyt wielu możliwości kontaktu z człowiekiem, jednak z czasem akceptują jego obecność. Koty korzystają z kuwety.

Aktualnie są pod opieka Schroniska dla Bezdomnych Zwierzą w Tomarynach, gdzie zostaną zaszczepione oraz poddane zabiegom sterylizacji i kastracji . Telefon kontaktowy 534 204 420.

 

Autor: M. Szczygło
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, zwierzęta
Zima z pupilem

W czasie ostatniej audycji Cztery Łapy podsumowaliśmy zbiórkę darów i karmy podczas naszej tegorocznej akcji Zima z Pupilem. Dziękujemy za pomoc wszystkim darczyńcom, w tym hotelowi...

Zamknij
RadioOlsztynTV