Potknięcie Warmii w batalii o Superligę
Warmia Energa Olsztyn przegrała 26-37 z KPR-em Legionowo w pierwszym meczu turnieju barażowego o grę w PGNiG Superlidze mężczyzny. Jutro podopieczni Jarosława Knopika zagrają z ORLEN-em Przemyśl.
Prawo gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym zagwarantuje sobie wyłącznie najlepsza drużyna turnieju. Aby zagrać w PGNiG Superlidze zespół oprócz awansu sportowego, musi wypełnić szereg zobowiązań, m.in. organizacyjnych i finansowych. W klubowym komunikacie napisano, że w przypadku olsztynian, budżet klubu musiałby wzrosnąć trzykrotnie.
Kolejnym rywalem drużyny Warmii będzie ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Mecz zostanie rozegrany 29 maja o godz. 16.00.
Redakcja: A. Sadlak/A. Chmielewska























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



