Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Poszukiwania

Fot. M. Kwiatkowska

Reportaż Mai Kwiatkowskiej to opowieść o poszukiwaniach zaginionego na początku stycznia olsztynianina. Seniora szukała rodzina, znajomi, służby, ale też wielu obcych ludzi, ludzi dobrej woli.

Mieszkańcy Olsztyna sami się organizowali. Był to zbiorowy poryw serca. Jak podkreśla autorka reportażu historia jest smutna, ale niesie piękne przesłanie i dużo otuchy.

W nagraniu wystąpili między innymi: dzieci zaginionego Jerzego Śliwczyńskiego – pan Jarosław i pani Katarzyna, mieszkańcy Osiedla Generałów, strażacy oraz Agnieszka Kasznicka-Piotrowicz, która założyła grupę w mediach społecznościowych. Ponad tysiąc osób umawiało się  przez internet na poszukiwania, drukowanie plakatów i ulotek.

Ciało 68-latka zostało odnalezione, przez strażaków ochotników z Bartąga, na bagnach przy brzegu Łyny, niedaleko Osiedla Generałów.

Posłuchaj reportażu Mai Kwiatkowskiej pt. Poszukiwania

00:00 / 00:00

Fot. A. Piedziewicz

Fot. M. Kwiatkowska

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za M. Kwiatkowska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w reportaż, poszukiwany, zaginiony, poszukiwania, ludzie
Znamy wyniki sekcji zwłok mężczyzny odnalezionego na bagnach

Do śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono minionej soboty nad Łyną w Olsztynie, nie przyczyniły się osoby trzecie - poinformowała prokuratura. 68-letni mężczyzna zaginął 8 stycznia, był...

Zamknij
RadioOlsztynTV