Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 3 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Posłanka Lewicy kontynuuje kontrolę poselską w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej

Fot. Aneta Pastuszka

Posłanka Lewicy Monika Falej kontynuuje kontrolę poselską w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Przygląda się m.in. cenom ciepła, które, jej zdaniem, są w mieście zbyt wysokie.

Obecnie cena przesyłu ciepła w Elblągu wynosi 20,80 zł za gigadżul i jest wyższa niż średnia cena w kraju, która wynosi 17,70 zł.

00:00 / 00:00

Posłanka Falej w tej sprawie wysłała pismo do prezesa EPEC-u. Pyta dlaczego ceny przesyłu ciepła są takie wysokie oraz ponownie prosi o udostępnienie dokumentów potwierdzających współpracę z firmami konsultingowymi oraz kancelariami prawniczymi. Zdaniem posłanki lewicy generują niepotrzebne koszty.

00:00 / 00:00

Posłanka Monika Falej już zapowiedziała, że jeżeli w ciągu 30 dni nie otrzyma odpowiedzi na zadanie przez nią pytania sprawę skieruje na drogę sądową.

Fot. Aneta Pastuszka

Fot. Aneta Pastuszka

Aneta: A. Pastuszka
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w EPEC, Monika Falej
Spór wokół kandydatury Zuzanny Rudzińskiej-Bluszcz. „Rzecznik Praw Obywatelskich powinien być zdystansowany do wszystkich problemów”

Rzecznik Praw Obywatelskich jest potrzebny, bo patrzy każdej władzy na ręce – takie słowa padły dziś podczas telekonferencji prasowej senatora Platformy Obywatelskiej Jerzego Wcisły i posłanki...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV