Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Poranny paraliż na ulicach

Poranny wypadek na skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Wyszyńskiego

Setki mieszkańców olsztyńskich Nagórek, Jarot i Pieczywa spóźniły się do pracy i szkoły. Samochody osobowe i komunikacja miejska tkwiły w wielokilometrowych korkach.

Często słychać było klaksony, a kierowcy byli bardzo zdenerwowani:

00:00 / 00:00

Kilka minut po godzinie 6:00 rano część Olsztyna została zablokowana. Wszystko przez wypadek drogowy na skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Wyszyńskiego. Kierowca opla vectry nie zatrzymał się na czerwonym świetle jadąc ulicą Wyszyńskiego i uderzył w prawidłowo wyjeżdżającą z ulicy Żołnierskiej skodę. Kierowca skody trafił do szpitala.

Policjanci, nie mając informacji o stanie zdrowia poszkodowanego, musieli rozpocząć skomplikowane i czasochłonne przygotowania procesowe – usprawiedliwia 2-godzinne ograniczenia w ruchu rzecznik olsztyńskich policjantów sierżant sztabowy Krzysztof Wasyńczuk

00:00 / 00:00

Korki na ulicach Olsztyna rozładowały się dopiero po 3 godzinach, kiedy policjanci dopuścili do ruchu wszystkie pasy jezdni na ulicy Wyszyńskiego.

Posłuchaj relacji Krzysztofa Kaszubskiego:

00:00 / 00:00

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, motoryzacja
Wypadek drogowy na chodniku

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku pod Ostródą, gdzie na chodniku motocyklista potrącił 62-letnią kobietę. Piesza z urazem nogi trafiła do szpitala. 32-letni kierowca był trzeźwy, ale nie...

Zamknij
RadioOlsztynTV