Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bogdan Zdrojewski: na czas kampanii wyborczej zawieszę pracę w ministerstwie

Bogdan Zdrojewski – minister kultury. Fot. Łukasz Węglewski

Opłata audiowizualna jest na etapie przygotowania projektu ustawy. Zakończony został etap założeń opłaty, która ma zastąpić obecny abonament – mówił w Porannych Pytaniach Radia Olsztyn minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski.

W tym czasie – jak stwierdził minister – trzeba się było uporać z prawnymi kwestiami ściągalności opłaty audiowizualnej. Nie jest jednak przesądzone, że projekt będzie realizowany w takim kształcie, jaki zaproponuje resort kultury – powiedział Bogdan Zdrojewski.

Bogdan Zdrojewski wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jak zapewnił w Radiu Olsztyn na czas kampanii zawiesza swoją pracę w ministerstwie.

Posłuchaj rozmowy Krzysztofa Kaszubskiego z Bogdanem Zdrojewskim

00:00 / 00:00

Bogdan Zdrojewski odebrał statuetkę „Honorowej Osobowości Roku 2013 Warmii i Mazur”. Uroczystość odbyła się podczas gali w filharmonii warmińsko-mazurskiej. Statuetki przyznała kapituła Warmińsko-Mazurskiego Klubu Biznesu.

Minister Bogdan Zdrojewski odbiera statuetkę. Fot. Sławomir Ostrowski

 

 

Minister kultury Bogdan Zdrojewski gościł w teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Fot. Łukasz Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wywiad, Poranne Pytania
Poranne pytania z Jarosławem Gowinem – wtorek, po godz. 8.15

Leszek Tekielski zaprasza na rozmowę z Jarosławem Gowinem - liderem Polski Razem. Jarosław Gowin gościł w Olsztynie, gdzie w sobotę odbyła się konferencja partii, w trakcie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV