Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policjant z Olsztyna przegrał walkę z koronawirusem. Aspirant Marcin Opoński miał 41 lat

Marcin Opoński miał 41 lat

W szpitalu w Olsztynie, po 2 tygodniach walki z COVID-19, zmarł policjant z Komendy Miejskiej – podał Warmińsko-Mazurski Zarząd NSZZ Policjantów. Aspirant Marcin Opoński miał 41 lat.

Marcin Opoński służył w policji 14 lat. Pracował w Wydziale Ruchu Drogowego. Osierocił dwie córki w wieku 10 i 13 lat.

Marcin odszedł na wieczną służbę i na zawsze pozostanie w naszej pamięci. W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać jako człowiek ciepły, życzliwy i uśmiechnięty. Nasz Kolega był także wspaniałym towarzyszem w codziennej służbie. Zawsze można było na niego liczyć w kwestiach służbowych, jak i prywatnych. Przeszkolił wielu młodych policjantów na początku ich drogi służbowej. Pamięć o nim w naszych sercach pozostanie na zawsze

– napisano w pożegnaniu zamieszczonym na stronie internetowej KMP w Olsztynie.

Rodzina policjanta zostanie objęta opieką psychologa KWP, zaś Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie uruchomił specjalne konto, pod które można przekazywać wsparcie dla jego rodziny.

Służby wojewody warmińsko-mazurskiego podały, że w niedzielę przybyło 890 zakażonych w regionie. Najwięcej w Olsztynie – 103 osoby, w powiecie olsztyńskim – 83 oraz w powiatach ostródzkim i działdowskim – po 80 osób. Zmarły 3 osoby. W sobotę zaś na Warmii i Mazurach przebyło rekordowo dużo zakażonych, bo blisko 1200. Zmarły 24 osoby.

 

 

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za PAP (A.Libudzka)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, policjant, uwaga, pilne, koronawirus
Uruchomili bezpłatną infolinię i czekają na sygnały. MOPS w Braniewie dołączył do akcji „Wspieraj seniora”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Braniewie przystąpił do akcji „Wspieraj seniora”. Tym samym zachęca mieszańców powyżej 70. roku życia do korzystanie z bezpłatnej infolinii i zgłaszania...

Zamknij
RadioOlsztynTV