Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policjant wskoczył do jeziora za dowodem

tester narkotyków

Policjanci ełckiego zespołu do zwalczania przestępczości narkotykowej otrzymali informację, że Damian M. może posiadać narkotyki.

Kiedy 24-latni Damian M. zorientował się, że zbliżają się do niego policjanci zaczął uciekać w kierunku jeziora Ełk. Nie reagował na wezwanie do zatrzymania się i biegł w kierunku brzegu. W pewnym momencie wrzucił do wody foliowy woreczek. Policjanci rozdzielili się i jeden z nich po krótkim pościgu zatrzymał sprawcę, drugi w tym czasie wskoczył do jeziora i wyłowił pakunek, który wyrzucił Damian M.

24-latek został doprowadzony do Komendy Policji w Ełku. Po zbadaniu próbki białego proszku okazało się, że była to amfetamina. Prawie 50 gram zabezpieczonej substancji wystarczyłoby na jednorazowe użycie przez prawie 500 osób.

Damian M. jest dobrze znany ełckiej Policji. Był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe, kradzieże, kradzieże w włamaniem oraz za znęcanie. Czwartkową noc 24-letni ełczanin spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających, za które grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. (kwp/as)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolejne dwie biogazownie powstaną na Warmii i Mazurach

W Świętajnie, koło Szczytna i w Rogalach w gminie Dźwierzuty zostaną uruchomione dwie biogazownie rolnicze. Będą to kolejne instalacje, które powstaną dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu...

Zamknij
RadioOlsztynTV