Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policjanci odnaleźli w lesie nastolatkę. Była roztrzęsiona i miała zakrwawione ręce

Fot. KWP Olsztyn

Dzielnicowi z gminy Stare Juchy odnaleźli w lesie nastolatkę, której życie i zdrowie były zagrożone. Miała zakrwawione ręce i przyznała, że przedawkowała leki.

Policjantów powiadomił mężczyzna, który podczas spaceru usłyszał krzyk i płacz kobiety z pobliskiego lasu. – Wydało mu się to niepokojące, dlatego zgłosił to napotkanym funkcjonariuszom, którzy natychmiast zaczęli przeszukiwać teren – mówi sierż. sztab. Agata Kulikowska de Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

Po kilkunastu minutach odnaleźli w zaroślach zapłakaną i roztrzęsioną młodą kobietę. Była w koszulce z krótkim rękawem i miała skaleczoną rękę. Okazało się także, że wzięła leki w ilości znacznie przekraczającej wskazane dawkowanie.

Policjanci wezwali pogotowie i udzielili nastolatce pierwszej pomocy. Do czasu przyjazdu ratowników nieustannie monitorowali jej stan. Dziewczyna trafiła pod opiekę specjalistów.

Policjanci przypominają, że osoby w trudnej sytuacji życiowej mogą skorzystać ze wsparcia specjalistów. Taką pomoc można uzyskać pod numerem 22 484 88 01. Jest to Antydepresyjny Telefon Zaufania prowadzony przez Fundację ITAKA. Więcej szczegółów na stronie: stopdepresji.pl/antydepresyjny-telefon-zaufania.

Autor: K. Kantor
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pomoc, Stare Juchy
Pierwsze podsumowania tegorocznej akcji Znicz. Jak wygląda sytuacja w regionie?

Są pierwsze podsumowania policyjnej akcji Znicz w czasie świątecznego weekendu. Od piątku w województwie warmińsko-mazurskim doszło do 10 wypadków drogowych, w których zginęła jedna osoba, a...

Zamknij
RadioOlsztynTV