Policjanci obchodzili swoje święto
Policjanci z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i ich koledzy z komendy powiatowej – obchodzili święto Policji.
Podczas uroczystości wręczono kilkanaście awansów na wyższe stopnie i kilkanaście odznaczeń – w tym srebrne medale prezydenta RP.
Krajowe obchody święta Policji odbędą się w sobotę na zamku królewskim w Warszawie.
(ltek/łw)
PRZECZYTAJ TAKŻE
-
„Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie”. Pokazy, stoiska i edukacja w Szczytnie
-
Pomnik Dziecka Utraconego w Szczytnie. Symbol pamięci i żałoby rodziców
-
Drastyczne znalezisko w jeziorze. Trwa śledztwo w sprawie uśmiercenia psa
-
Drewniana wieś na pograniczu kultur i historii. „Odkryj Warmię i Mazury” w Klonie





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







