Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - WYNIKI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo na olsztyńskich Jarotach

Olsztyńska policja poinformowała w mediach społecznościowych, że zatrzymała mężczyznę, który jest podejrzewany o zaatakowanie nożem 27-latka w dzielnicy Jaroty. Zaatakowany zmarł po kilku dniach w szpitalu.

Oficer prasowy policji w Olsztynie Rafał Prokopczyk poinformował, że „zatrzymano nożownika”. Według przekazanych informacji jest to 32-latek. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio Olsztyn, mężczyzna jest obywatelem Gruzji.

Policja nie podaje na razie szczegółów sprawy. Funkcjonariusze podziękowali „wszystkim zaangażowanym w poszukiwanie sprawcy”.

27-letni mężczyzna został zaatakowany nożem przed tygodniem, w nocy z soboty na niedzielę (z 17 na 18 października). Zmarł w czwartek 22 października.

O ataku nożownika w dzielnicy Jaroty w Olsztynie poinformowała opinię publiczną rodzina ofiary, która za pośrednictwem mediów społecznościowych apelowała do świadków zdarzenia o pomoc w namierzeniu i zatrzymaniu nożownika.

Po kilku dniach do apelu rodziny dołączyła policja, która upubliczniła nagrania z monitoringów i prosiła o pomoc w dotarciu do nagranych osób. Na razie policja nie informuje, jaki związek z zabójstwem miały upublicznione nagrania.

 

Autor: P. Karpiszen / PAP
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zatrzymanie, nożownik, uwaga
Prezydent Andrzej Duda zakażony koronawirusem. „Jest w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi”

Prezydent Andrzej Duda jest zakażony koronawirusem. Poinformował o tym na Twitterze rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Minister Błażej Spychalski napisał, że prezydent miał wykonany test na obecność...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV