Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja wciąż szuka kierowcy, który śmiertelnie potrącił pieszego

Policjanci z Warmii i Mazur oraz z Mazowsza wciąż szukają kierowcy, który w środę wieczorem na trasie krajowej nr 53 w Dąbrowach między Szczytnem a Ostrołęką śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł.

W wypadku zginął 46-letni mieszkaniec wsi – mówi rzecznik warmińsko-mazurskiej policji komisarz Krzysztof Wasyńczuk:

00:00 / 00:00

Do tej pory udało się ustalić, że kierowca jechał osobowym audi A6, koloru ciemnego i odjechał w kierunku Myszyńca. Samochód miał angielskie tablice rejestracyjne.

Ktokolwiek widział tego kierowcę lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o jak najszybszy kontakt z najbliższą jednostką policji. Chodzi zwłaszcza o kierowcę TIRa, który zatrzymał się bezpośrednio po zdarzeniu – ustalili policjanci.

Można dzwonić pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio do policji w Szczytnie pod numer 89 623 22 00. Informacje można przekazać anonimowo.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielenie ofierze pomocy i ucieczkę z miejsca zdarzenia sprawcy grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, policja, potrącenie, poszukiwania, Krzysztof Wasyńczuk
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny śmierci mieszkanki Olsztyna

Wczoraj wieczorem mieszkańcy budynku przy ulicy Pana Tadeusza wezwali strażaków, bo z jednego z mieszkań wydobywał się dym. Ratownicy weszli do mieszkania i w kuchni znaleźli,...

Zamknij
RadioOlsztynTV