Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Policja poszukuje pokrzywdzonych przez pedofila

Zatrzymanie pedofila, kadr z filmu KWP

Policjanci olsztyńskiego CBŚP zatrzymali 35-letniego Bartosza M. ps. Blu podejrzewanego o kontakty seksualne z małoletnimi. Przestępca wpadł w Ełku. Został aresztowany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach.

Policjanci olsztyńskiego Centralnego Biura Śledczego Policji ustalili, że w Ełku w województwie warmińsko-mazurskim może działać mężczyzna wykorzystujący seksualnie dzieci. Na podstawie uzyskanych informacji, prokurator okręgowy wydał nakaz zatrzymania pedofila, którym był 35-letni Bartosz M.  Podczas przeszukań lokali należących do zatrzymanego, policjanci CBŚP zabezpieczyli materiały, które wskazują na patologiczne zachowania sprawcy. Ustalenia funkcjonariuszy pozwoliły na tymczasowe aresztowanie mężczyzny przez sąd. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są dalsze zatrzymania.

Zarząd Centralnego Biura Śledczego Policji w Olsztynie i Prokurator Okręgowy w Suwałkach zwracają się z apelem o przekazywanie wszelkich informacji o zdarzeniach oraz ewentualnych pokrzywdzonych, które mogły być ofiarami pedofila na tym terenie. Telefon pod który można przekazać informacje (89) 522 46 50 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.50.

(kwp/as)

 

Więcej w Ełk, pedofil, CBŚP
W Ełku walczą z uzależnieniami uczniów

Ponad 4,5 tysiąca mieszkańców Ełku skorzystało w ubiegłym roku z różnych form terapii dotyczącej uzależnień. Samorząd miejski co roku przeznacza na ten cel prawie 1 milion...

Zamknij
RadioOlsztynTV