DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro

Podział punktów w Stężycy

Fot: X/Olimpia Elbląg

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Raduni Stężyca z Olimpią Elbląg. Mecz rozegrano w ramach 22. kolejki eWinner 2. Ligi.

Mecz sąsiadów w drugoligowej tabeli rozpoczął się od prowadzenia gości w 28. minucie po strzale Łukasza Sarnowskiego. Gdy wydawało się, że Olimpia zainkasuje komplet punktów, remis dla gości uratował na 12 minut przed zakończeniem spotkania Michał Biskup.

Olimpia zajmuje 6. miejsce w tabeli (30 pkt). Prowadzi Kotwica Kołobrzeg (40 pkt). Na 15. miejscu, w strefie spadkowej jest Stomil Olsztyn (24 pkt), który swój kolejny mecz rozegra w poniedziałek z rezerwami ŁKS-u Łódź.

Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg 1:1 (0:1)
0:1 – Łukasz Sarnowski (28′), 1:1 – Michał Biskup (78′)

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w piłka nożna
Czas na mecze 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski

Przed nami mecze 1/8 finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Najciekawiej zapowiada się pojedynek w Olsztynku, gdzie miejscowa Olimpia zmierzy się z Contractem Lubawa....