DZIŚ: 10 °C pogoda dziś

Podział punktów w sparingowym meczu Stomilu

Piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali w dzisiejszym meczu sparingowym z II-ligową Olimpią Grudziądz 1:1 (1:0). Mecz rozegrany został po odwołaniu ligowego spotkania z Koroną Kielce.

Biało-niebiescy przegrywali od 35 minuty spotkania po golu Ciechnowskiego z rzutu karnego. Wyrównującą bramkę w 89 minucie meczu zdobył Skender Loshi.

Stomil Olsztyn (skład wyjściowy):  Vjaceslavs Kudrjavcevs, Wiktor Biedrzycki,  Damian Sierant,  Jonatan Straus, Ingo van Weert,  Koki Hinokio,  Sebastian Jarosz, Wojciech Łuczak,  Hubert Sadowski, Maciej Spychała, Jakub Staszak.

Rezerwowi: Jakub Kanclerz, Damian Byrtek, Jurich Carolina, Krystian Ogrodowski, Serafin Szota, Hubert Szramka, Skender Loshi.

Autor: Ł. Sadlak

Więcej w mecz, Stomil Olsztyn, sparing
Mecz Stomilu z Koroną odwołany

W sobotę (24 października) nie odbędzie się wyjazdowe spotkanie Stomilu Olsztyn z Koroną Kielce. W drużynie rywali są potwierdzone przypadki zarażenia koronawirusem. Tym samym Stomil Olsztyn...