DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

Podział punktów w meczu Stomil – Miedź

Stomil Olsztyn zremisował na własnym boisku z Miedzią Legnica 1:1. Był to ostatni mecz Dumy Warmii rozegrany na własnym boisku w tym sezonie.

Trener Klepczarek w konfrontacji z Miedzią nie mógł skorzystać m.in. z kontuzjowanych Huberta Szramki, Jakuba Mosakowskiego czy Macieja Spychały. Na boisku nie mógł wystąpić także pauzujący za kartki Krystian Ogrodowski.

W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia. Pierwszą wykorzystał Japończyk Koki Hinokio, który w 31. minucie celnym strzałem dał prowadzenie gospodarzom. Olsztynianie z takiego rezultatu cieszyli się zaledwie trzy minuty, kiedy wyrównanie gościom dał czarnogórski obrońca Nemanja Mijuskovic.

W drugiej połowie piłkarze z Legnicy przeprowadzili kilka dobrych akcji, po których mogli objąć prowadzenie, jednak w bramce Stomilu fantastycznie spisywał się Michał Leszczyński.

Mecz zakończył się remisem, co szczególnie skomplikowało sytuację w tabeli aspirującym do gry w ekstraklasie piłkarzom gości.

Ostatni mecz sezonu piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrają 13 czerwca na wyjeździe z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą.

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Stomil Olsztyn, Miedź Legnica
Stomil Olsztyn zagra ostatni raz na własnym stadionie. „Będziemy walczyć”

Ostatni mecz w sezonie przed własną publicznością rozegrają w najbliższą sobotę piłkarze pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Na stadionie przy alei Piłsudskiego o godz. 16.30 podejmą walczącą o...