Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Podsumowanie „Zimy z pupilem”

Wspólnie ze słuchaczami pobiliśmy rekord naszej radiowej akcji „Zima z pupilem”! Magazyny są wypełnione darami, które przez cały tydzień można było przynosić do siedziby radia.

W sobotę byliśmy również w hipermarkecie Auchan w Olsztynie, gdzie odbył się finał akcji. Darczyńcami akcji są słuchacze Radia Olsztyn, Wsparły nas także hotele: Hotel Warmiński, Hotel Park, Hotel Dyplomat, Hotel Kopernik, Hotel Kur, Hotel Marina w Sile, Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim, Hotel Anders w Starych Jabłonkach i Hotel Azzun w Kromerowie.

Szkoła Absolwent

Do naszej akcji przyłączyła się także Niepubliczna Szkoła „Absolwent” z Olsztyna. Dzieci przez cały miesiąc zbierały w szkole karmę i akcesoria dla bezdomnych zwierząt. Akcję organizowali i wspierali dziennikarze i pracownicy Radia Olsztyn.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

ADOPCIAKI

Fredi jest małym szczeniaczkiem, który został znaleziony nad jeziorem nieopodal Szczytna i szuka kochającego domu. Pies przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „Cztery łapy” w Szczytnie.

Misiek  to bardzo sympatyczny i kochany psi senior. Jest grzeczny, toleruje psy, koty i inne zwierzęta. Piesek przebywa w Przytulisku dla Zwierząt w Jedwabnie i poleca się do adopcji.

Redakcja: B.Świerkowska-Chromy za M.Szczygło

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w psy, Radio Olsztyn, Akcja, zbiórka, koty, Zima z pupilem
Kolejny rekord radiowej akcji „Zima z pupilem”. Nasze magazyny są pełne darów

zwlos Wspólnie ze słuchaczami pobiliśmy rekord naszej radiowej akcji "Zima z pupilem"! Magazyny są wypełnione darami, które przez cały tydzień można było przynosić do siedziby radia....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV