Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Podsumowanie końcówki roku na przejściach granicznych. Zatrzymano trzydzieści osób poszukiwanych listami gończymi

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej podsumowuje końcówkę minionego roku. W ciągu ostatniego miesiąca na polsko-rosyjskiej granicy przerwali podróż trzydziestu osobom poszukiwanym listami gończymi. Podróżni nie uregulowali grzywien na łączną kwotę ponad 59 tysięcy złotych.

Zatrzymano osiemnastu Rosjan, dziesięciu Polaków oraz obywatela Mołdawii i Czech. Najwięcej, bo dwadzieścia osób stawiło się do odprawy na drogowym przejściu granicznym w Bezledach. Podróżni byli poszukiwani za nieopłacone kary. Rekordzista, mieszkaniec powiatu bartoszyckiego miał do zapłacenia blisko 10 tysięcy złotych.

Dwadzieścia dziewięć osób po opłaceniu zasądzonych należności mogło ruszyć w dalszą podróż, natomiast Rosjanina, który nie skorzystał z możliwości uregulowania zaległej kary przekazano policjantom z Bartoszyc.

 

Autor: M. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w list gończy, przejście graniczne, poszukiwani, Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
Chcieli przewieźć do Polski cztery tysiące paczek papierosów. Służby celne zatrzymały rosyjskich przemytników

Rosjanie, którzy udawali turystów próbowali przemycić do Polski cztery tysiące paczek papierosów w dwóch samochodach. Rosjanie na przejściu granicznym w Bezledach pojawili się dwoma autami: mercedesem...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV