Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Podinsp. Sławomir Szafarewicz zastępcą olsztyńskiego komendanta policji

Podinspektor Sławomir Szafarewicz odbiera nominację. Fot. policja

Komendant Miejski Policji w Olsztynie inspektor Andrzej Góźdź ma nowego zastępcę. Komendant wojewódzki powołał na to stanowisko podinspektora Sławomira Szafarewicza, który wygrał konkurs.

Podinspektor Sławomir Szafarewicz zastąpi młodszą inspektor Dorotę Macoch, która przeszła do pracy w komendzie wojewódzkiej na stanowisko naczelnika Wydziału Kryminalnego.

Nowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie podinspektor Sławomir Szafarewicz będzie sprawował nadzór nad służbą kryminalną. Jest to doświadczony funkcjonariusz. Służbę w Policji pełni od 15 lat. Ukończył Akademię Humanistyczną w Pułtusku, szkołę podoficerską w Słupsku i studia podyplomowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. (wch/bsc)

Nowym zastępcą komendanta miejskiego policji w Olsztynie został podinspektor Sławomir Szafarewicz. Fot. policja

Od lewej komendant miejski policji w Olsztynie inspektor Andrzej Góźdź i jego nowy zastępca podinspektor Sławomir Szafarewicz. Fot. policja

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja
Groził sąsiadom, że ich pozabija

Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował na 3 miesiące mężczyznę, który groził swoim sąsiadom, że ich pozabija nożem. 58-letni Ireneusz K. w latach 90-tych był już karany...

Zamknij
RadioOlsztynTV