Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -7 °C pogoda dziś
JUTRO: -15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pobudka, która mogła zakończyć się dramatem. Włóczęga zaatakował nożem i groził śmiercią

Policja w Iławie zatrzymała nastolatka, który wymachując nożem groził śmiercią starszemu mężczyźnie. Wszystko przez to, że został… wybudzony ze snu.

19-letniego włóczęgę bardzo zdenerwował właściciel budynku, który zakłócił mu sen w przedsionku bankomatu w Lubawie. Nastolatek rzucił się na mężczyznę z nożem. Przestraszony właściciel wezwał na pomoc policję.

W trakcie czynności okazało się, że młody mieszkaniec powiatu iławskiego zamknął się w przedsionku jednego z bankomatów w mieście. Kiedy właściciel przyszedł i obudził go ten wszczął awanturę. Następnie wyciągnął nóż i groził mężczyźnie pozbawianiem życia

– poinformowała aspiranta Anna Kwiatkowska z iławskiej policji.

Mężczyzna jest znany iławskiej policji. Według funkcjonariuszy żyje jak włóczęga, dokonuje drobnych kradzieży. Teraz za swój czyn może mieć zapewnione spokojne spanie w więziennej celi nawet do 2 lat.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: Ł. Sadlak/A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, nóż, bankomat, Atak, sen, wybudzenie, pobudka
Po 8 latach opuściła szeregi braniewskiej policji. Czarę czeka zasłużona emerytura

Brała udział w zabezpieczaniu imprez masowych, poszukiwała osób zaginionych, tropiła uciekających przestępców. Po 8-letniej służbie w braniewskiej policji na zasłużoną emeryturę przeszła Czara - policyjny pies...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV