Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pobicie i uduszenie prawdopodobną przyczyną śmierci 56-latki, której ciało odkryto w bagażniku

Fot. Fotolia.com

56-letnia kobieta, której ciało odkryła policja drogowa w aucie jej 24-letniego syna najprawdopodobniej udusiła się w bagażniku, a wcześniej została pobita – wynika ze wstępnych wyników sekcji zwłok.

– Wykazała ona liczne obrażenia głowy, klatki piersiowej i pleców – poinformowała prokurator Iwona Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Ostateczne wyniki sekcji zwłok zostaną sporządzone po wykonaniu serii zleconych przez biegłych badań.

Sąd Rejonowy w Malborku zastosował wobec syna ofiary trzymiesięczny areszt. Usłyszał on dwa zarzuty: zabójstwa oraz prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie przyznał się do winy i nie odpowiada na pytania.

Przypomnijmy, że ciało kobiety ze skrępowanymi rękoma i nogami oraz zaklejonymi ustami znaleziono w minioną środę w bagażniku auta zatrzymanego do kontroli na drodze krajowej nr 7 w podelbląskim Kazimierzowie.

Autor: A.Socha
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pobicie, sekcja zwłok, bagażnik, ciało kobiety
Wypadek na drodze wojewódzkiej 541. Nie żyje kobieta kierująca autem osobowym

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 541 Lidzbark-Lubawa. W Ciechanówku samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Zginęła kobieta kierująca autem osobowym. Droga przez kilka godzin była zablokowana....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV