Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Po pijanemu zderzył się z radiowozem. Miał na koncie także inne przestępstwa

Fot. pixabay

Znęcanie się nad rodziną, znieważenie i groźby wobec funkcjonariusza oraz kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Takie zarzuty usłyszał mieszkaniec powiatu giżyckiego, a sąd aresztował go na trzy miesiące.

Z ustaleń policji wynika, że 39-letni mężczyzna od początku ubiegłego roku znęcał się nad rodzicami i partnerką – wyzywał najbliższych, groził im pozbawieniem życia i bił, niszczył też wyposażenie mieszkania. Wysyłał też policjantce na służbie wulgarne SMS-y, a nagrywając się na pocztę telefonu służbowego, groził jej pozbawieniem życia.

Kilka dni temu 39-latek doprowadził do dwóch kolizji koło Giżycka, po czym nie zatrzymując się do kontroli pojechał na ulicę Obwodową w Giżycku, gdzie czołowo uderzył w policyjny radiowóz. Po zatrzymaniu okazało się, że był pijany, ale nie poddał się testom, dlatego została od niego pobrana krew do badania.

Mężczyzna ostatecznie przyznał się do zarzucanych mu czynów i trafił do aresztu. Tam będzie czekał na zakończenie postępowania.

Autor: K. Kantor
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zarzuty
Sprzedawał w sieci fikcyjne przedmioty. Oszukał kilkanaście osób

17 zarzutów usłyszał mieszkaniec Olsztyna podejrzany o oszustwa przez internet. Poszkodowani przez niego klienci stracili ponad 75 tysięcy złotych. Mężczyzna oferował do sprzedaży przedmioty, których nie...

Zamknij
RadioOlsztynTV