Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Piotr Pętlak: lubię pracować z ludźmi twórczymi, którzy mnie zaskakują

Piotr Petlak – prezes firmy ERKO

Gościem Leszka Cimocha w audycji Po Pierwsze Gospodarka był Piotr Pętlak z firmy ERKO z Jonkowa zajmującej się przemysłem elektromaszynowym.

Centrala firmy mieści się koło Olsztyna. ERKO jest jednym z kluczowych dostawców branży elektrotechnicznej. Firma dba o najwyższą jakość wyrobów. W ciągłej produkcji znajdują się tysiące wyrobów. Własne, innowacyjne rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne pozwalają im na szybkie reagowanie na potrzeby rynku.

Piotr Pętlak jest prezesem rodzinnej firmy ERKO.

Firmę tworzą ludzie i ich historie (…) Rozwijamy się i realizujemy nasze motto – ThinkFuture (…) Ogromną radość sprawia mi praca z ludźmi, którzy są twórczy, mają pomysły i często mnie nimi zaskakują.

Piotr Pętlak kieruje firmą ERKO od 2000 roku. W tym roku przypada 40-lecie istnienia firmy.

Jubileuszowy rok będzie obfitował w historyczne wydarzenia (…) Takim jest otwarcie fabryki ERKO4 w Jonkowie, planowane jesienią tego roku. Będzie to okazja nie tylko do wspomnień tych 40 lat i prezentacji planów, jakie zamierzamy realizować.

ERKO jako firma rodzinna ma swobodę w podejmowaniu decyzji. Dzięki temu, jeśli w czasie pracy nad jakimś projektem pojawiają się zmiany, możliwa jest szybka reakcja.

Posłuchaj rozmowy Leszka Cimocha z Piotrem Pętlakiem

00:00 / 00:00

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w gospodarka, Olsztyn, Jonkowo, Piotr Pętlak, Erko
Już wkrótce piesi i rowerzyści skorzystają z przejścia pod torami

Przejście podziemne na ulicy Jeziornej w Olsztynie będzie gotowe do wakacji. Zastąpi dotychczasowe, niebezpieczne przejście przez tory w stronę Jeziora Ukiel. Betonowa konstrukcja jest już gotowa....

Zamknij
RadioOlsztynTV