Piotr Lisiecki: Parlament Europejski potrzebuje eurosceptyków
Ruch Narodowy jest przeciwny wejściu Ukrainy do Unii Europejskiej – powiedział poranny gość Radia Olsztyn, kandydat Komitetu Wyborczego Ruchu Narodowego do Parlamentu Europejskiego, szef UPR w Olsztynie Piotr Lisiecki.
Wyjaśnił, że Polska jest dla Unii Europejskiej źródłem taniej siły roboczej i produktów rolnych. Ukraina też będzie w UE rezerwuarem taniej siły roboczej i produktów rolnych. Wspieranie wejścia Ukrainy do Unii, to wspieranie wejścia konkurenta Polski na tych polach – stwierdził Lisiecki.
Z Piotrem Lisieckim rozmawia Leszek Cimoch:











![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

















