Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Poszukiwany Zbigniew Czaplicki

Poszukiwany Zbigniew Czaplicki

10 tysięcy nagrody wyznaczył mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji za informację o miejscu pobytu, mężczyzny podejrzanego o strzelanie do patrolu drogówki w okolicach Płońska. Wczoraj wysłano za nim list gończy.

Do napaści na policjantów doszło w czwartek wieczorem. Poszukiwany to Zbigniew Czaplicki. Ma 38 lat i na stałe jest zameldowany w Wielbarku, w województwie warmińsko-mazurskim. Mężczyzna podejrzany jest o udział w czynnej napaści na policjantów. Przedwczoraj wieczorem na krajowej 7 w powiecie płońskim patrol drogówki próbowali skontrolować kierowcę audi.

Samochód stanął, a chwile potem w kierunku funkcjonariuszy oddano strzały. Auto ruszyło, taranując radiowóz. Rozpoczął się policyjny pościg. Jak ustalono jednym z dwóch napastników był Zbigniew Czaplicki. Poszukiwania wciąż trwają.

Osoby, które wiedzą, gdzie aktualnie przebywa podejrzany, powinny natychmiast skontaktować się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Płońsku albo z dyżurnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Można też dzwonić pod numery alarmowe – 997 albo 112. (IAR/ja/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w napad, poszukiwany
Po 7 latach wpadł w Brukseli

Wpadł po 7 latach ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości. 43-letni Dariusz N. ze Szczytna od 2006 roku był poszukiwany europejskim nakazem aresztowania między innymi za kradzieże...

Zamknij
RadioOlsztynTV