JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Piłkarze Olimpii Elbląg znów nie wyszli na murawę

Piłkarze Olimpii wciąż nie rozegrali w tym roku meczu o ligowe punkty

Takich opóźnień w rozpoczęciu rozgrywek nikt w elbląskim klubie sobie nie przypomina.

Olimpia Elbląg miała zainaugurować rozgrywki 3 marca, ale ze względu na zły stan boisk w całej Polsce wszystkie mecze 20. kolejki odwołano. W następnej również odwołano większą część spotkań ligowych. Trzecie podejście do inauguracji piłkarskiej wiosny również zakończyło się fiaskiem dla wielu ekip, w tym Olimpii. Mecz w Wejherowie z Gryfem został odwołany tak jak 7 innych zaplanowanych na ten weekend spotkań.

To jednak nie koniec opóźnień w przypadku żółto-biało-niebieskich. Elblążanie 24 marca mieli zagrać u siebie z Błękitnymi Stargard, ale już teraz wiadomo że i ten mecz zostanie przełożony – informuje Adam Boros, szkoleniowiec Olimpii.

00:00 / 00:00

Wszystko zatem wskazuje, że drugoligowi piłkarze z Elbląga pierwszy mecz o punkty zagrają po ponad 4 miesięcznej przerwie. Później czekać ich będzie prawdziwy maraton gier.

Autor: J.Salmonowicz
Redakcja: Ł.Węglewski

Więcej w piłka nożna, Olimpia Elbląg
Coraz trudniejsza sytuacja Stomilu. Biało-niebiescy przegrali w Tychach z GKS-em

Na tarczy powrócą do Olsztyna piłkarze Stomilu Olsztyn. W kolejnym I-ligowym meczu biało-niebiescy przegrali z GKS-em 0:1. Gola na wagę trzech punktów strzelił w 75 minucie...