Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Piknik Love Rower. To była zabawa dla całej rodziny

Fot. L. Sadlak

Gra terenowa, zabawa i relaks. W Parku Centralnym w Olsztynie odbyła się kolejna edycja imprezy Love Rower.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone były całe rodziny. Dzieci mogły wziąć udział w wycieczce – rowerem lub pieszo – zgodnie z mapą przygotowaną przez organizatorów. Na mecie czekała gwarantowana nagroda.

Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie i organizator pikniku Waldemar Królikowski zaznaczył, że najważniejsza w tym pikniku jest dobra zabawa, promowanie odblasków oraz zachęcanie do zwiedzania regionu.

W Parku Centralnym w Olsztynie pojawili się przedstawiciele sponsorów imprezy, ale również powiatów województwa warmińsko-mazurskiego, którzy przygotowali zadania dla uczestników. Szczytno na przykład, postawiło na elementy rycerskie.

Przy ścieżkach parku stanęły foodtrucki, rozpalone zostały też ogniska, na których można było podgrzać kiełbaski. Odbyła się też symulacja wypadku samochodowego. Podczas pikniku na scenie zaprezentowali się młodzi artyści.

Byliśmy tam i my. Przygotowaliśmy szereg atrakcji i konkursów. Nasze studio od 12.30 do 15.00 poprowadził Maciej Świniarski.

Posłuchaj relacji Macieja Świniarskiego

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski / K. Ośko
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w impreza, rodzina, piknik, Park Centralny w Olsztynie
Zabawa i integracja. W Młynarach odbył się piknik rodzinny „Razem raźniej”

- Była wspaniała rodzinna atmosfera, mogliśmy się świetnie bawić - powiedział poseł PiS Leonard Krasulski podsumowując piknik w Młynarach. W tamtejszym amfiteatrze po raz 14. odbył...

Zamknij
RadioOlsztynTV