Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 33 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Paweł Czemiel kandydatem PiS do sejmiku wojewódzkiego w Ełku

PiS rozpoczęło kampanię wyborcze w Ełku – od lewej szef partii na Warmii i Mazurach Jerzy Szmit, kandydat do Sejmiku Paweł Czemiel i poseł Wojciech Kossakowski

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło kampanię wyborczą w Ełku. Na początek przedstawiono kandydata do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego. To ełczanin, były radny miejski, obecnie doradca ministra infrastruktury Paweł Czemiel.

Zalety Czemiela przedstawił szef PiS na Warmii i Mazurach Jerzy Szmit. Mówił m.in. o jego ogromnej wiedzy na temat inwestycji drogowych. Sam kandydat zwrócił uwagę na bardzo złe wykorzystywanie środków unijnych przez Sejmik. Województwo warmińsko-mazurskie znajduje się na przedostatnim miejscu w Polsce. Poseł Wojciech Kossakowski wierzy, że dzięki takim kandydatom jak Paweł Czemiel to się zmieni.

Przypomnijmy, że w Ełku PiS nie wystawia swojego kandydata na prezydenta miasta. Popiera natomiast obecnego włodarza Tomasza Andrukiewicza.

Posłuchaj relacji Małgorzaty Zbrożek

 

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, Jerzy Szmit, wybory samorządowe, Sejmik Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Wojciech Kossakowski
Czesław Jerzy Małkowski będzie się ubiegał o stanowisko prezydenta. Jego dewizą jest „piękny, bezpieczny Olsztyn”

O starcie w wyborach samorządowych Czesław Jerzy Małkowski mówił o tym podczas konferencji prasowej zwołanej w swoim biurze. Przedstawiciele komitetu wyborczego Czesława Małkowskiego podali również "jedynki"...

Zamknij
RadioOlsztynTV