Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 24 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Patrole rowerowe wróciły na ulice Elbląga. Można je spotkać na Starym Mieście i w Bażantarni

Fot. KMP Elbląg

Elbląska policja z ziemi i wody pilnuje bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu. W Elblągu wróciły patrole rowerowe.

Nietypowa sytuacja spowodowana epidemią nie zmienia sposobu pracy policji. W długi weekend szczególnie sprawdzani są kierowcy, motocykliści i rowerzyści. Chodzi o bezpieczeństwo na drogach – przypomina komisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy elbląskiej policji.

00:00 / 00:00

To samo dotyczy szlaków wodnych i miejsc wypoczynku nad wodą.

Policyjni wodniacy, którzy służbę na wodach pełnią od początku maja, również będą dbać o porządek i bezpieczeństwo na szlakach wodnych. Z całą surowością będą interweniować wobec tych, którzy swoim zachowaniem będą stwarzać zagrożenie dla siebie i innych.

00:00 / 00:00

Na ulice Elbląga wyruszyli funkcjonariusze na rowerach. Można ich spotkać na Starym Mieście i w Bażantarni. Te mobilne patrole są w dyspozycji dyżurnego komendy i reagują na wezwania.

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, rowery
Wodniacy patrolują jeziora. W czwartek zatrzymali dwóch pijanych sterników

Długi czerwcowy weekend i piękna pogoda sprzyjają wypoczynkowi nad wodą. O bezpieczeństwo mieszkańców i turystów czuwają policyjne patrole wodne. Policjanci kontrolują także stan trzeźwości osób pływających...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV