DZIŚ: 10 °C pogoda dziś

Olsztyńsko – bartoszycka załoga w błyskach fleszy podczas rajdowej gali na Łotwie

Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda na gali Łotewskiego Związku Motorowego. Fot. archiwum zawodnika

Olsztyński kierowca rajdowy Sebastian Chrzanowski pojechał na Łotwę, gdzie razem z pilotem Adamem Biniędą, był jedną z gwiazd prestiżowej gali tamtejszego Związku Motorowego.

Olsztyńsko – bartoszycka załoga zdobyła Mistrzostwo Łotwy w rallysprincie w klasie 1600. Oprócz pucharów i medali, Sebastian i Adam dostali honorowy tytuł Mistrzów 2017. Jak mówi Sebastian Chrzanowski, było to najlepsze podziękowanie za udany sezon.

Powoli dopinamy budżet na kolejny rok, ale moim marzeniem jest start w przyszłorocznym Rajdzie Polski. Nawet gdyby miał to być mój jedyny start w roku 2018.

– zapowiada Sebastian Chrzanowski.

Posłuchaj całej rozmowy Macieja Świniarskiego z olsztyńskim kierowcą.

M.Świniarski

Więcej w Sebastian Chrzanowski
Olsztynianin mistrzem Łotwy w rallysprincie!

Olsztyński kierowca Sebastian Chrzanowski został... mistrzem Łotwy w rallysprincie! Razem z pilotem - Adamem Biniędą, zajęli 3. miejsce w klasie 1600 podczas Rajdu Saldus - szóstej...