Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny wciąż pozostaje bez dyrektora. Ratusz ogłasza drugi konkurs

Park Naukowo-Technologiczny w Olsztynie

Olsztyński ratusz szuka dyrektora Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Na razie bez powodzenia – ogłoszono już drugi konkurs na to stanowisko.

Dotychczasowy dyrektor Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego Wojciech Samulowski przeszedł na emeryturę. Jeszcze przed jego odejściem ratusz rozpisał konkurs na nowego dyrektora. Zgłosiły się 4 osoby – ale ostatecznie konkurs unieważniono. Teraz urząd miasta ogłosił kolejne postępowanie. Liczy na to, że uda się przyciągnąć do Olsztyna także osoby spoza regionu.

Szukamy kogoś, kto ma doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami, kto będzie pozyskiwał nowych inwestorów, kto będzie potrafił współpracować z przedsiębiorcami, ale i z ośrodkami naukowo-badawczymi. Chcemy, by informacja o tym konkursie dotarła do jak najszerszej grupy odbiorców – nie tylko w Olsztynie, ale i w całej Polsce

– mówi Marta Bartoszewicz z Urzędu Miasta Olsztyna.

00:00 / 00:00

Ratusz czeka na zgłoszenia do 2 grudnia, zapowiada, że jeśli kandydaci znów nie spełnią oczekiwań – konkurs zostanie rozpisany po raz kolejny. Olsztyńskim Parkiem Naukowo-Technologicznym kieruje obecnie Magdalena Statucka, zastępczyni poprzedniego dyrektora.

 

Autor: A. Piedziewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w dyrektor, konkurs, Marta Bartoszewicz
Znamy zwycięzcę Konkursu Piosenki Patriotycznej. Do rywalizacji stanęło 170 wykonawców

Uczennica Szkoły Podstawowej z Jedwabna - Julia Rumińska - zdobyła Grand Prix 9. Konkursu Piosenki Patriotycznej. Laureatka zaśpiewała utwór „Cicha-modlitwa katyńska”. Do konkursu przygotował ją instruktor...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV