Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyński MOK wyróżnia osoby zaszczepione przeciwko COVID-19

Widownia w olsztyńskim amfiteatrze im. Czesława Niemena. Fot. Łukasz Węglewski

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie poinformował w piątek, że osoby w pełni zaszczepione przeciwko COVID-19 będą mogły kupić dodatkowe, imienne bilety na letnie imprezy.

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie poinformował w piątek w mediach społecznościowych, że jeśli wyczerpie się pula biletów na imprezy organizowane przez tę instytucję osoby w pełni zaszczepione będą mogły kupić imienne bilety.

Zgodnie z ostatnimi decyzjami rządowymi dotyczącymi luzowania obostrzeń, MOK Olsztyn podjął decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży dodatkowej puli biletów. Dodatkowa liczba wejściówek pojawi się w sprzedaży na tydzień przed danym wydarzeniem

– poinformowano i dodano, że osoba kupująca taki bilet zostanie poproszona o okazanie dowodu zaszczepienia, a przy wstępie na wydarzenie poproszona zostanie o potwierdzenie swojej tożsamości.

Latem MOK w Olsztynie organizuje szereg koncertów, w olsztyńskim amfiteatrze zagrają m.in. Krzysztof Cugowski, Marcin Masecki, Kult, Łąki Łan.

Autor: J. Kiewisz-Wojciechowska (PAP)
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w koncert, bilety, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, COVID-19
Mniej łóżek covidowych w szpitalach. Wiceminister Waldemar Kraska zapowiada tworzenie łóżek buforowych

Liczba łóżek covidowych będzie zmniejszana, ale szpitale pozostaną w gotowości na ewentualny wzrost liczby zakażeń koronawirusem - zapowiedział w Olsztynie wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. W związku...

Zamknij
RadioOlsztynTV