Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Olsztyńska drogówka eskortowała samochód, którym właściciele wieźli do weterynarza konającego psa


Policjanci z olsztyńskiej drogówki wzięli udział w nietypowej eskorcie. Tym razem nie chodziło o VIP-ów, czy niebezpiecznych przestępców, lecz o małżeństwo, które jak najszybciej musiało dojechać do weterynarza z konającym szczeniakiem.

Zaczęło się od zatrzymania do kontroli mercedesa na ulicy Sielskiej w Olsztynie. Kierowca tego pojazdu przekroczył dozwoloną prędkość, a powodem pośpiechu był ciężko chory szczeniak, który leżał na kolanach pasażerki. Pies potrzebował natychmiastowej pomocy weterynarza.

– Policjanci bez chwili namysłu postanowili pomóc właścicielom czworonoga i pilotowali ich do lekarza weterynarii na Osiedlu Generałów – wyjaśnił młodszy aspirant Rafał Prokopczyk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Niestety, pies mimo wsparcia policjantów, szybko udzielonej pomocy i wysiłków weterynarza, nie przeżył.

(PSwiniarski/BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pies, Olsztyn, szczeniak, video
Radni Dariusz Rudnik i Tomasz Głażewski: W Olsztynie nie ma myślenia strategicznego i koncepcji rozwoju komunikacyjnego miasta

O rondzie turbinowym, remontach olsztyńskich ulic i drogowym bezpieczeństwie rozmawiali w Porannych Pytaniach Polskiego Radia Olsztyn olsztyńscy radni: Dariusz Rudnik z Prawa i Sprawiedliwości i Tomasz...

Zamknij
RadioOlsztynTV