Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyńscy judocy i kolarze amatorzy nagrodzeni przez władze Olsztyna

Olsztyńscy judocy i kolarze amatorzy zostali nagrodzeni przez władze Olsztyna. Fot. M. Świniarski

Miasto, które dostało nagrodę 4 tysięcy złotych za wygraną w sportowym turnieju miast i gmin, podzieliło ją między klub Nippon a stowarzyszenie WKR Fan.

Jak powiedziała Radiu Olsztyn Alicja Dzietowiecka – dyrektor biura sportu, nagrodzeni zapracowali na wyróżnienie organizacją dwóch imprez sportowych: Dzień Dziecka na Sportowo (UKS Nippon) i Olsztyn Biega (WKR Fan).

Aleksander Wolski – trener judoków z UKS Nippon przyznał, że Dzień Dziecka na Sportowo był w tym roku wyjątkowo udany. Wzięło w nim udział ponad 300 dzieci, zaś Adam Dowgird z WKR Fan uzupełniał, że akcja Olsztyn Biega rozrasta się z roku na rok i dołączają do niej dziesiątki nowych uczestników.

UKS Nippon z otrzymanych pieniędzy kupił atlas do ćwiczeń, natomiast WKR Fan zdecydował, że 2 tysiące złotych przeznaczy na rower do kolarstwa grawitacyjnego.

 

(m.swin/as)

 

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Syn wpadł pod przyczepę, prowadził pijany ojciec

W pobliżu Miłogórza koło Lidzbarka Warmińskiego pijany kierowca spowodował wypadek, w którym ciężko ranny został jego 12-letni syn. Mężczyzna kierował ciągnikiem z przyczepą, w której przewoził...

Zamknij
RadioOlsztynTV