Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nominacja do nagrody im. Wejcherta

Statuetka – Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta

Marek Borowski Prezes Zarządu Banku Żywności w Olsztynie jest nominowany w konkursie Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.

Spośród 118 kandydatów wybrano dziewięciu finalistów. Każdy z nominowanych dzięki swoim działaniom przyczynia się do rozwoju społecznego i gospodarczego w kraju.

Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach: „Sukces”, „Wizja i innowacje” oraz „Działalność społeczna”. W tej ostatniej znalazł się Marek Borowski. Finalista z Olsztyna rywalizuje z Siostrą Małgorzatą Chmielewską z Katolickiej Wspólnoty Chleb Życia oraz z Mariuszem Andrukiewiczem ze Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem”.

Wyróżnienie trafi do osoby, która poprzez swoje działania pokazuje jakie wartości obowiązują w społeczeństwie obywatelskim. Zwycięzcy drugiej edycji zostaną ogłoszeni 25 kwietnia podczas uroczystej gali.

Każdy z laureatów otrzyma statuetkę oraz 100 tysięcy złotych. W skład Kapituły wchodzą przedstawiciele Polskiej Rady Biznesu, członkowie rodziny patrona nagrody, autorytety z życia gospodarczego i kulturalnego oraz zeszłoroczni laureaci. (mkłod/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w nagroda, wyróżnienie, Wejchert
Anna Rok Kobietą Sukcesu WiM

Anna Rok - kierowniczka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Barczewie otrzymała - w centrum konferencyjnym - statuetkę Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2013 roku. Anna Rok odbierając...

Zamknij
RadioOlsztynTV