Olsztynianie biegiem uczcili niepodległość
W Olsztynie rozpoczęły się obchody święta odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji odbył się jubileuszowy bieg, zorganizowany przez 9 rad osiedlowych.
Wystartowało około 100 zawodników.
Olsztyński Bieg Niepodległościowy odbył się po raz 15. W kolejnych serwisach poinformujemy, kto zwyciężył w tegorocznej edycji zawodów.
(kpias/łw)
![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=230&h=130&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)






















